Ķermeņa un enerģētikas masāža 

ar Tibetas dziedošiem traukiem

     Aicinam Tevi piedzīvot neaizmirstamas sajūtas meditācijā

ar Tibetas dziedošiem traukiem, ko papildina Aktavio Lioss™

mūzika un video smalkās Visuma vibrācijās.

    Ķermeņaun enerģētikas masāža ar Tibetas dziedošiem 

traukiem nebijis un vienreizējs masāžas veids.

Uzlabo emocionālo labsajūtu un fizisko veselību!

Ļaujies skaņu vibrācijām, kas attīra negatīvo enerģiju blokus.

  • No tā uzlabojas asins rites, limfātiskā, nervu un gremošanas sistēmu darbība. Atjaunojas orgānu, muguras, muskuļu un galvas darbība, līdzsvarojas asinsspiediens, attīrās locītavas. 

  • Aktivizējās seksuālā un tīra zemes enerģija, kas atbild par naudu, attiecībām un labklājību.

  • Ķermenis kļūst viegls, brīvs un uztvere skaidra. 

  • Rodas emocionālā brīvība, iespēja ienākt jaunām idejām un uzlabojumiem visās dzīves jomās. 

     Masāžas laikā cilvēks stāv ar kājām lielā dziedošā traukā. Skaņu vibrācijas iet cauri ķermenim no pēdām uz augšu. Ar mazāku dziedošo trauku notiek pieskaršanās ķermenim. Fonā iet video, kas uzlabo emocionālo stāvokli. Masāža notikt stāvus vai guļus.

Jūties noguris, daudz strādājis, iztukšots, stresā?

Atvēli laiku sev - mīli sevi!

 Izjūti šīs enerģētiskās masāžas brīnumaino spēku!

 

     Skaņu un vibrāciju daudzveidība, piepildīta ar bezgalīgu Visuma mīlestību, ievedīs Tevi brīnišķīgā izjūtu pasaulē – spēcīgas vibrācijas masēs Tavu enerģētisko ķermeni, tīrīs enerģiju blokus, atjaunos enerģiju cirkulāciju un harmoniju smalkās Dvēseles struktūrās. Tevī ienāks atbrīvotība, miers, harmonija un līdz ar to veidosies veiksmīga dzīves ceļa iespēja, atvērtība.

      Tā ir dziļa prāta, ķermeņa un Dvēseles attīrīšanās un piepildīšanās ar mīlestību. Iespēja saklausīt un atrast risinājumus aktuāliem dzīves jautājumiem, mērķu sasniegšanai un veselības uzlabošanai.

 

Kā notiek process?

     Sākumā Tevi ievadīsim meditācijā, lai Tu spētu atbrīvoties and nomierināt skrienošās domas. Pēc tam aicināsim Tevi iekāpt lielā, skaistā Tibetas dziedošā traukā. Es veikšu piesitienus pa trauka malām ar īpašu vālīti, kas radīs vibrācijas un patīkamas skaņas. Šīs vibrācijas ies cauri Tavam ķermenim no pēdām uz augšu, attīrot un harmonizējot Zemes jeb seksuālo enerģiju. Ar mazāku dziedošo trauku pieskaršos Tavam ķermenim – skaņu vibrācijas tīrīs un harmonizēs enerģētiskos centrus jeb čakras, auru un Visuma jeb garīgās enerģijas plūsmu.

     Notiks vispārēja ķermeņa masāža ar dziedošajiem traukiem un cilvēka smalko struktūru attīrīšanās un atjaunošanās.

     Aktavio Lioss™ mūzika  un video procesa laikā pastiprinās dziedošo trauku iedarbību, radot pozitīvu iedarbību uz cilvēka zemapziņu.

     Tibetas dziedošie trauki ir veidoti no septiņiem metāliem: zelta, sudraba, dzelzs, dzīvsudraba, alvas, vara un svina. Katrs trauks ir veidots tā, lai tas atstātu pozitīvu iespaidu uz kādu no septiņām cilvēka čakrām.

Procesa ilgums: 30 min, 1 h

Radi dzīvē veiksmi un brīnumus pats sadarbībā ar mums!

Davanu karte.jpg