Tibetas dziedošo trauku meditācija–

enerģētiskā masāža

 

     Aicinu Tevi piedzīvot neaizmirstamas sajūtas meditācijā ar Tibetas dziedošiem traukiem, ko papildina Aktavio Lioss™ mūzika un video smalkās Visuma vibrācijās.

 

Izjūti šīs enerģētiskās masāžas brīnumaino spēku!

 

     Skaņu un vibrāciju daudzveidība, piepildīta ar bezgalīgu Visuma mīlestību, ievedīs Tevi brīnišķīgā izjūtu pasaulē – spēcīgas vibrācijas masēs Tavu enerģētisko ķermeni, tīrīs enerģiju blokus, atjaunos enerģiju cirkulāciju un harmoniju smalkās Dvēseles struktūrās. Tevī ienāks atbrīvotība, miers, harmonija un līdz ar to veidosies veiksmīga dzīves ceļa iespēja, atvērtība.

      Tā ir dziļa prāta, ķermeņa un Dvēseles attīrīšanās un piepildīšanās ar mīlestību. Iespēja saklausīt un atrast risinājumus aktuāliem dzīves jautājumiem, mērķu sasniegšanai un veselības uzlabošanai.

 

Kā notiek process?

     Sākumā Tevi ievadīšu meditācijā, lai Tu spētu atbrīvoties and nomierināt skrienošās domas. Pēc tam aicināšu Tevi  iekāpt lielā, skaistā Tibetas dziedošā traukā. Es veikšu piesitienus pa trauka malām ar īpašu vālīti, kas radīs vibrācijas un patīkamas skaņas. Šīs vibrācijas ies cauri Tavam ķermenim no pēdām uz augšu, attīrot un harmonizējot Zemes jeb seksuālo enerģiju. Ar mazāku dziedošo trauku pieskaršos Tavam ķermenim – skaņu vibrācijas tīrīs un harmonizēs enerģētiskos centrus jeb čakras, auru un Visuma jeb garīgās enerģijas plūsmu.

     Notiks vispārēja ķermeņa masāža ar dziedošajiem traukiem un cilvēka smalko struktūru attīrīšanās un atjaunošanās.

     Aktavio Lioss™ mūzika  un video procesa laikā pastiprinās dziedošo trauku iedarbību, radot pozitīvu iedarbību uz cilvēka zemapziņu.

     Tibetas dziedošie trauki ir veidoti no septiņiem metāliem: zelta, sudraba, dzelzs, dzīvsudraba, alvas, vara un svina. Katrs trauks ir veidots tā, lai tas atstātu pozitīvu iespaidu uz kādu no septiņām cilvēka čakrām.

Procesa ilgums: 30 min, 1 h, 1.5 h

Radi dzīvē veiksmi un brīnumus pats sadarbībā ar mums!

 

Mēs sniedzam Lioss Aktavio dzīves mācības, mīlestībā veidotos video, mūziku, dabas skaņas.

Dalāmies ar savu pieredzi, piedzīvoto un darbiem.

Pie mums var iegūt sapratni par dzīves procesiem
un to risināšanas iespējām.
Vadām un apmācām meditācijas, iepazīt sevi, dzīvi un cēloņu- seku likumsakarības.
Kontakti
Rīga. Brīvības iela 37-8-2
saule@lawio.info
tel: +371 25373635