UA-124201996-1 veiksme/Teorija

Teorija

Mēs Tevi gaidijām!

   Dvēsele vienmēr ir primārais pār sadzīvisko materiālismu! Jo Dvēsele vada dzīves procesus, notikumus, nākotni!                                                                                                

 

Esam satikušies cilvēki, kuri vēlās sevi mainīt, lai veidotu harmoniju sevī iekšā un tad tā veidojas apkārt. Mēs vēlamies iepazīt ne tik taustāmus procesus, bet iepazīt sevi, savas enerģijas un to mijiedarbību ar Visumu.

 

Dzīve mums ir dāvājusi lielāko dāvanu un iespēju šajā jomā - satikt savu Garīgo skolotāju. Tas ir neparastākais cilvēks, kurš elpo ar to, lai nokļūtu noslēpumainajā, ar parastām acīm neredzamajā smalkajā pasaulē. Aktavio Lioss ir ļoti dziļi un plaši iepazinis eksistences salikumus un likumsakarības cilvēkā, viņa enerģētikā - tātad Visumā.

 

Esam izveidojuši savu radošo pasauli un vēlamies tajā dalīties ar Tevi! Mēs ceram un ticam, ka Tu saņemsi patīkamas emocijas, iedvesmu, saprtni un radošumu virzībai Dvēseles brīvībai no uzskatu važām.

 

Ar mīlestību,

LAWIO komanda

Aktavio Lioss iedvesmas un iespēju pasaule!

 

Mīļais Cilvēk! Es Tevi ļoti lūdzu - nedzīvo un nesper nākamo soli dzīvē bez Mīlestības. Mācies saprast, izjust, izveidot un atšķirt Mīlestību no pieķeršanās. Nekas uz šīs zemes nav svarīgāks kā brīvība. Jautā, kas ir Mīlestība, savā sirsniņā un Dievam katru dienu, kā tajā būt un dzīvot. Ar lūgšanu te es Keita.

 

Apzināties labo jebkurā procesā, kas ar Tevi notiek. Gan pozitīvā notikumā, gan negatīvā, visam ir savs iemeslis jo darbojas cēloņu seku likums. Nevis cīnīties ar sekām, bet veidot sapratni, pazemību, piedošanu, cieņu jo esi grēkojis ja Tev sāp, pazemo, slimo! Piedošanā un pieņemšanā rodas vienotība ar Dievu. Ja dzīvē labo neredzam un nejūtam, tad dominē neapmierinātība. Ja labo apzināmies, tad sāk rasties arī harmoniskas enerģijas- izjūtas.

 

Mainīt sevi un pilnveidoties lai ietu pie mīlestības- Dieva, ar to uzlabotu, sakārtotu savu, tuvāko un apkārtējo dzīvi, jo mēs visi esam viens vesels. Ja kalposi Dievam nesot sevī mīlestību, dzīve uzlabosies – Dieva griba!

 

Dvēsele ir cilvēka izjūtu pasaule un tā vada dzīves procesus.

Dieva griba – lai katra Dvēsele nonāk Mīlestībā, ja savādāk cilvēks nesaprot, tad caur ciešanām un sāpēm!

Dievišķā Mīlestība ir savas personības attīstība kur jāveido harmonija, cieņa, pazemība, sapratne, pieņemtība, līdzsvars, apziņas attīstiba, apziņas tīrība, līdzcilvēka izpratne. Jāmācās dot vairāk kā ņemt, bet arī dot jāmāk mīlestībā!

Jo vairāk Dvēselē ir Dievišķa Mīlestība, jo mazāk vajag atzinību.

 

Saule taču spīd. Uznāk mākoņi,vētra, zibens. Neatkarīgi Saule ir tik un tā. Cilvēkā tā pat ir Dievišķais. Uz ko mums tiekties? Kamā mums atrasties? Vai mēģināt saprast vētru? Pēc katras vētras atkal nāk saule! Dzīve ir skaista- ieraugi to!

 

Ja atbrīvo prātu,dzīves uzskatus, pieķeršanās, pārdzīvojumus, attīra dzīves telpas no fiziskās pasaules pieķeršanās sārņiem Dvēsele ved uz patieso! Atļaujiet ienākt Gaismai! Atļaujiet Dveselei dziedināties un viņa pati iznāks uz āru! Pārstāj to mocīt un nospiest!

 

Veidot sevi visās dzīves situācijās  - veidot sevi harmonisku dziļos izjūtu plānos! Tas ir visa garīgā ceļa pamats!

 

Mūsu apziņa un Dvēsele ir kā mazs bērns - tā jāsaprot, jāauklē, jāmāca, ar to jārunājās, jāsadzīvo, tai jāpalīdz, jādisciplinē un reizēm jāper, bet vienmēr un bezgalīgi jāciena un jāmīl!

 

Visur un vienmēr ir viens jautājums - kas veidojas manā Dvēselē? (domas, izjūtas, informācija, enerģijas)

 

Pasaki sev, saviem niķiem, iegribām un aizvainojumiem – jā, esmu gatavs  mainīties, pat ja tas sāp, jo tas ir ceļš uz Mīlestību.! Un kad Tu tā pateiksi, izdarīsi izvēli sevī – būsi ieguvis ļoti daudz visums nāks Tev palīgā, tikai jautā, vēlies un droši ej uz mērķiem!

 

Jo vairāk Tev izdodas izveidot , jo vairāk jāciena un jāpasakās par iespējām, par cilvēkiem, par sapratni. Ir svarīgi pateikties vārdos tik ilgi un gari, kamēr veidojas pateicība iekšēji izjūtās un patiesi.

Jautājums ir tajā, vai tas, ko Tu vēlies ir tas, ko Tev patiešām vajag.

Mīlestībai nav prasību, nosacījumu un izpausmju! Vai nu viņa ir vai vairs nav. Ja nav – jāveido!

Dieva Mīlestība ir bezgalīga, grēki ir laicīgi, vai tāpēc viņiem kalpot?

Ticība ir došana, jo meklējot patieso ceļu uz mīlestību cilvēks ziedojas un sniedz, lai saņemtu!

 

Patiesums ir cilvēcība, realitāte tāda, kāda tā ir - bez apmāna, izlikšanās, viltībām, muļķošanas un negatīvā. Ja ir, kas slikts, tad to atzīsti un maini - tā ir risināšana! Būt patiesam ir nevērtēt, neizlikties un neveidot teātri, maskas, manipulācijas lai iegūtu tikai savu labumu.

Visiem svētību un skaidru saprātu, pozitīvus nolūkus – lielas vērtības lai nonāktu Mīlestībā!!!

 

Cilvēks dzīves skrējienā un steigā bieži grēko savā uztverē, attieksmē, reakcijās un rīcībās.

 

Ja dzīve dara pāri, tātad esi darījis pāri savai dzīvei vai apkārtējiem. Lūdz patiesi piedošanu nemērot par ko un kam, nemeklējot taisnību. Vienmēr ir par ko un kam palūgt piedošanu!!!

Vienmēr!!!

 

Lepnība ir graujošu izpausmju liels kopums, nespēja izjust pateicību, līdzsvaru, enerģiju plūsmas, krāsas, sapratni, gaismu, harmoniju un Mīlestību!

 

Visuma likumu pamatā- neveidot, neizjust un neraidīt no sevis negatīvu enerģiju, bet pārveidot to uz pozitīvo

 

Karmas likums- viss, ko jūtam, domājam, rīkojamies uzkrājas mūsos un viedo karmu - pozitīvu vai negatīvu, kas veido cilvēka dzīves procesus un apstākļus, bet to ir iespējams mainīt. Enerģijas nezūdamības likums.

 

Attīstības likums- dzīves jēga ir attīstība, skola, sevis veidošana, pilnveidošana, grēku apzināšanās, mainīšana un samazināšana. Labot pagātnē pieļautās kļūdas, mainīt savu attieksmi un reakciju uz notikumiem tagadnē - tas veido pozitīvu nākotni.

 

Laika likums- ir šis mirklis un kas tajā notiek. Šajā mirklī esot mīlestībā, mainām pagātni, veidojam nākotni. Būt šeit un tagad. Bez domu haosa.

Pārpilnības likums- visums ir iespēju pilns, tikai cilvēku apziņa, viņa izvēles un rīcības nosaka robežas.

Katrs cilvēks sastāv gan no pozitīvā, gan no negatīvā. Mūsu dzīves uzdevums ir vairot sevī pozitīvās īpašības un ieradumus un mazināt negatīvo un nevēlamo.

 

Mīlestība sastāv no dažādām pozitīvām izjūtām, domām un rīcībām. Lai ko cilvēks darītu, svarīgi ar kādām izjūtām un nolūkiem to dara. Cilvēka dzīves uzdevums ir iepazīt, veidot un vairot mīlestību sevī, pret pasauli un Dievu.

 

Aktavio Lioss™ mācības, mūzikas un video darbi maina cilvēka enerģijas, apziņu, Dvēseli, attīra dzīves telpas. Attīrīšana ne vienmēr ir patīkama, bet nepieciešama.  Vada cilvēkam izjust pozitīvo un apzināti to veidot.

FAQ   |   Piegāde un atgriešana   |   Veikala noteikumi  |   Apmaksas veidi

0