Dzīves lappuse .

     Sen senos laikos dzīvoja kāds pareģis, kurš nodarbojās ar prognožu izteikšanu vietējiem no tuvākas un tālākas apkārtnes. Viņš piedāvāja ciemu iedzīvotākiem noteikt ražas novākšanas laikus, sēšanas laikus, arī iebrukšanas laikus teritorijās, kad ir izdevīgāk, kad vājāks pretinieks. Cilvēki pie viņa brauca no tālienes, ar katru gadu kļuva arvien atpazīstamāks un arvien lielākas rindas stāvēja pie viņa mājas durvīm. Viņš savas prasmes bija izkopis un kļūstot enerģijās zinošākām, viņš šaka arī mainīt notikumus pēc cilvēku pasūtījuma. Sāka veikt maģiskus rituālus, lai tā notiek, kā cilvēkam vajag. Izmantoja enerģijas stabu, kurā ielika programmu, ievietoja tur cilvēki, lai notiek tas, kas viņam nepieciešams. Tie bija lieli Visuma likumu pārkāpumi, bet viņam interesēja vara un atpazīstamība, tāpēc neskatījās daudz, vai dara saskaņā ar Visumu. Mērķis bija, lai tikai sanāk tas, ko cilvēks jautā un pēc tam, kad tas piepildās, viņš kļūst vēl varenāks un aizvien vairāk faroni pie viņa griestos. Darot šos rituālus, viņš sāpināja ļoti dauz nevainīgus cilvēkus, kas gadījās ceļā, jo šis enerģijas stabs, ko viņš veidoja, nezināja izjūtu pasauli, tikai pildīja programmu, lai tur vai kas. Rituāli bija par kariem, varas, naudas iegūšanu. Bija jāveic arī ziedojumi, gan dzīvnieki, gan arī cilvēki. Jo caur ziedojumiem viņš veidoja sadarbību ar spēkiem smalkajā pasaulē, kas palīdz viņam realizēt cilvēku nodomus. Tie bija enerģētiski spēki Visumā, kas pieprasa enerģijas apmaiņu ziedojumu formā, lai pildītu tiem uzdotos pasūtījumus caur programmām, ko veidoja stabā. Lai precīzi realizētos tās vēlmes, ko kāds farons vai cita svarīga persona bija iedomājusies. Pareģis bija kļuvis varens, populārs un ļoti pieprasīts. Kad jau sasniedza 60 gadu vecumu, viņš vairs nespēja visiem “palīdzēt”, pietrūka spēka, izturības vadīt šos procesus. Bija pienācis laiks nodot savas zināšanas tālāk. Bez jebkādām pielaidēm par savu gaitu turpinātāju, viņš bija izraudzījies savu 15 gadu veco mazdēlu. Kurš nevēlējās to darīt, pretojās, bet piespiedu kārtā tika pakļauts rituālam, jo nebija izvēles. Vai dzīvot šādi vai nedzīvot. Rituāla laikā viņam bija jāskrien vairākas reizes apkārt koka ratam, kuram vidū ir stabs. Tad jāuzkāpj staba gala un jāatkārto konkrēti vārdi, kas nostrādā kā atslēgas, lai viņa dzīves ceļš un Dvēsele saslēdzas un būtu šo spēku pakļautībā. Puisis bija izmisis, nobijies, šokēts, bet pildīja visu, kas jādara, jo nebija citu iespēju. Un tad bija jāuzlien staba galā, kur viņš jau bija ievadīts hipnozē.

Vārdi, kuri jāatkārto vairākas reizes atrodoties staba galā “Es to vēlos un es to darīšu”. Pēc vārdu atkārtošanas, puisis noslidinājās pa stabu uz leju, ar aukstu, tukšu seju, saņēma apmetni un cepuri un kļuva par vectēva procesu turpinātāju. Vairākus gadus, līdz vectēvs aizgāja mūžībā, viņš dienu no dienas bija kopā un apguva pareģošanas un rituālu mākslu. Dzīvoja tā, kā bija paredzējis vectēvs, ieliktās programmas strādāja labi, puisis neko citu nevēlējās, kā tikai mācīties un pilnveidot to, ko viņam māca. Kad bija jāsāk strādāt vienam pašam, prognozes piepildījās ar 70% precizitāti. Vectēvam bija 95% precizitāte, jo viņš pats bija izvēlējies šo ceļu un daudz ieguldījis sadarbībā ar šiem spēkiem, kas sniedza atbildes. Mazdēlam vēl bija tāls ceļš līdz tādai precizitātei. Tomēr pie viņa brauca tie paši cilvēki, kas iepriekš pie vectēva, jo vectēva prognožu atbilstība bija izplatījusies plašā teritorijā. Viņi vēlējās tādus pašus rezultātus, prasības bija ļoti augstas. Arī likmes bija lielas – tautām nākotni lemt, iekarojumus, kur apmesties, ar ko izprecināt faronu meitas. Mazdēls bija ļoti centīgs un apzinīgs, darīja visu pēc norādījumiem un pamazām sāka iedzīvoties lielās bailēs, ko izdarīt nepareizi. Bailes kļūdīties, jo tas ietekmēja daudzu cilvēku likteņus. Arī viņš savā darbībā gāja pa pēdām vectēvam, izmantoja ziedojumus, gan dzīvnieku, gan cilvēku, lai stiprinātu saikni ar spēkiem, kas palīdz. Lai ieprogrammētu notikumus pēc faroni vēlmēm, veica rituālus, kur veidoja gaismas kanālu, kuram galā zieds

un zizli pavēršot uz augšu, izveido burtu un ciparu kombināciju, lai nostrādā informācija ieliktā.
     Kādu pavasari, kad tuvojās sējas laiks, pie viņa atbrauca ietekmīgs virsnieks un uzdeva jautājumu, kāda būs vasara, lai saprastu, cik labību sēt. Vai būs izteikti sausumi vai slapja vasara? Puisis ieskatījās nākotnē, veica visu pēc iepriekš izstrādāta, jau daudzas reizes izmantota rituāla, ieraudzīja, ka vasara būs ļoti ražīga un slapja. Pēc šīs prognozes, cilvēki visu sēklu no malu malām iepirka, visus iekrājumus iztērēja un sasēja zemē ar cerību uz ražīgu gadu. Bet pareģim par lielu nelaimi, šī prognose bija neprecīza. Pilnīgi pretēja realitātei – vasara bija sausa, labība izkalta un tautas nonāca lielā nabadzībā.

     Pēc šī notikuma, viņš kļuva par galveno vainīgo vairāku tautu ciešanām. Ļoti plašā apkārtnē viņu pazemoja, ņirgājās, nievāja, teica, ka viņš neprot savu darbu, ir nepareizs, muļķo tautu. Šo visu notikumu puisis ļoti pārdzīvoja un baidījās, ka tik kaut kas tāds neatkārojās. Ļoti pieķērās savām spējām un vectēva nodotajām mācībām, idealizēja savas spējas un vēlējās turpmāk vienmēr būt pareizs.

    ŠĪ pareizība tiek iedzīta tik stipri dziļi Dvēselē, ka daudzas dzīves uz priekšu tā ietekmē un neļauj Dvēselei iet uz mīlestību.

    Izstrādnes process ar Mirdzas vadīšanu un atbalstu
Enerģētikā glabājas visa šī informācija, kas gadu simtiem ir audzējusi idealizācijas un vēlmi būt pareizam. Mirklī, kad Dvēselē un karmiskajās struktūrās ir sašūpošanās un apstāklis ir aktīvs un izlīdis uz āru, to ir iespējams izstrādāt. Apzinoties, sajūtot, ieraugot to kopumu, kā realitāti no iepriekšējām dzīvēm, ka es esmu daļa no tā visa, tā ir mana Dvēsele, rodas apzināšanās - ja es pati to esmu izveidojusi, tad to ir iespējams arī izmainīt. Stabā, kad bērns ielika programmu ar vārdiem: “Es to darīšu, es vēlos to darīt.”

Šo programma bija jāizmaina, skatoties uz šo programmu, atkārtojot vārdus: “Es vēlos iet savu ceļu uz mīlestību un mainīties”. Programma izmainījās. Jebkuru procesu darot fonā vectēvs negrib laist procesu vaļā, laiž uguņus, baltus zibeņus. Viņam vajadzīga vara. Lūdzu vectēvam piedošanu, eju pie Dieva, lūdzu palīdzību vairot skaidru redzējumu, ka vēlos no tā būt brīva. Vectēvs attālinās un pazūd. Smadzenēs atrodas pogas, kas saistītas ar spēju idealizāciju un bailēm, apkārt tāda kā glicerīna masa. Atkārtojot vārdus “Dievs, es vēlos būt brīva, iet savu ceļu!” pogas pamazām šķīst. Turpinājumā pogas sadedzinu lavā, kur viņas pazūd pavisam. Pēc procesa telpās daudz tukšumu, tāpēc piepildīšanās ar gaiši zilu debesu stariņu, gan tukšajās telpās, gan visā fiziskajā ķermenī, gan aurā.

Ilgstoši kavējoties pateicībā par iespēju to izmainīt!

Paldies Dievam, Smalkajai pasaulei, gariņiem, eņģelīšiem, Līgonim un Mirdzai par iespēju to izmainīt. Šo apstākli, lai izmainītu ar lūgšanām, desmitiem gadu no rīta līdz vakaram jālūdzas. Tagad pēc apstākļa iziešanas, pateicībā jāveido, lai ir enerģiju apmaiņa un tukšās telpas piesātinās ar mīlestību un vajadzīgo, lai neveidotos tādi paši savilkumi.

    Paldies par visu, kas ar mani ir bijis, paldies par visu, kas ar mani notiek, paldies par visu, kas ar mani notiks, es to pieņemšu kā dzīves skolu, ar pateicību un gandarījumu. Paldies!

Paldies Dievs par iespēju visam tā notikt un atraisīties, 

                                                                                                                 Ilze

 
 

Kāpēc bērns grauž nagus?

Pieredze darbā ar sevi un savu bērnu.

     Pieraksti no dienagrāmatas, 2012.gads, bērnam tajā laikā ir 3 gadi.

 

     Esot viena, atejot nost no ikdienas steigas un pienākumiem, pēc īsas meditācijas uzdevu sev šo jautājumu – kāpēc mans bērns grauž nagus?

 

     Atbildes, ko saņēmu:

Bezspēcība pret valdonību un kontroli. Sākotnēji kā iemeslu jūtu vecāko skolotāju pieskatīšanas grupiņā, bet dziļāk skatoties redzu, ka pamatā ir mammas un tēta valdonība un attieksme pret dzīvi.

Nagi ir doti, lai aizsargātos. Bērns pats šos nagus – aizsardzību – nograuž, lai parādītu, ka viņš ir pilnīgi neaizsargāts. Dara to tāpēc, lai vecāki ieraudzītu, ka viņš ir bezspēcīgs pieaugušo autoritātes, valdonības, noteikumu priekšā. Un nav nozīmes, vai vecāku negatīvās izpausmes ir ārējas, vai zem zolīda tēla slēpjas iekšēji. Tātad bērna uzvedība parāda, ka vecāki kaut kur kļūdās savā attieksmē un uzskatos.

 

     Drīz pēc nagu graušanas, bērns sāka plēst nost nagus ar otras rokas pirkstiem. Jautāju sev tālāk – kas tas ir par procesu?

     Bērns pats sevi plosa no iekšienes (ko tagad var redzēt arī ārpasaulē), jo viņš nespēj būt pats, brīvs, jo dzīvo vecāku izveidotajos rāmjos, noteikumos, agresijās, vēlmēs būt “labam”, jo tad vecāki ir priecīgi. Taču pats bērns sevi tajā plosa, plēš, grauž, jo viņa iekšējā pasaule (Dvēsele) caur šādu mijiedarbību tiek nospiesta.

 

     Ko darīt?

     Patiesi, dziļi un stundām ilgi veltīts laiks piedošanām par savu attieksmi un rīcību pret bērna Dvēselīti, pašai pret sevi un Dieva veidoto pasauli.

     Mācīties uzticēt pilnīgi visus bērna dzīves procesus Dievam un ļaut viņam būt pašam. Nevis tādam, kā vecāki uzskata, kā ir labi, kā vajag. Tās ir sabiedrības un paaudžu programmas, kuras var mainīt, dziļāk strādājot ar sevi. Taču bērna uzvedība nedrīkst aiziet visatļautībā, kas arī nav mīlestība.

     Pamatā vecākiem jāstrādā ar sevi. Jāmeklē, kur pašos strādā maldīgas programmas, principi, uzskati, kas arī pašiem neļauj dzīvot brīvi, veiksmīgi, mīloši.

     Daudz jāstrādā pie tā, lai raisītos pozitīvas izjūtas, attieksme un dzīves uztvere. Un šāda vecāku enerģētika ietekmēs bērna dzīvi, uzvedību, arī veselību jau labvēlīgā gultnē. 

Bērnam ir savs ceļš un mācības ejamas. Atlaist viņu, uzticēt Dievam un mīlēt tādu, kāds ir – unikāls.

 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā strādāt ar sevi un veidot pozitīvas izmaiņas, sazinieties ar mums.