Pieredze ar video

Keita

     Skatos video, lai nomierinātos, nolīdzsvarotos, savāktu domas.

 

Daiga

     Skatos video fonā un arī apzināti, lai nomierinātos, atpūstos, izjustu citas enerģijas. Izvēlos video pēc sajūtām.

 

Gatis

     Skatos video ar mērķi relaksēties, atbrīvot prātu, pārslēgties uz citām enerģijām.

 

Gita

     Skatos video, lai atslēgtos, aizietu pie sevis, atslēgtu domas, nomainītu vidi un telpu, izjustu citas enerģijas, nolīdzsvarotos, nomierinātos, aizietu dziļā relaksācijā, atslēgtos no visa, izjustu citas sajūtas, iegūtu dzīves skaidrību.

     Pāris reizes skatījos video ar konkrētu mērķi un bija rezultāts.

Piemēram, skatījos video un strādāju ar piedošanu par konkrēto situāciju savās attiecībās. Strādāju ar piedošanu sev un vīrietim. Nofiksēt varēju aptuveni. Tāda bija doma un uz to koncentrējos. Nāca visādas domas ap šo visu. Jebkurā gadījumā noskatījos video tieši šajā sakarā.

     Interesantākais bija tas, ka tai pat naktī uz rīta pusi redzēju sapni. Biju vietā, kas saistīta ar šo vīrieti, redzēju vairāk simbolus, cilvēkus, visa daudz, bet spilgtākais, ka manī bija ļoti, ļoti spilgta pateicības, sapratnes un pieņemšanas sajūta, tāds salikums. Sapnī pat apraudājos. Pamodos un to visu apzinājos, nofiksēju, tā sajūta nepazuda. Atkal ieslīdēja sapnī un atkal pieskāros tai sajūtai. Saprotu, ka tās izjūtas sapnī saistītas tieši ar video meditāciju, jo tas tika iniciēts.

Izvēlos video pēc sajūtām.

 

Viktors

     Es video skatos fonā. Citreiz klausos, kad kārtoju māju, iekšēji rodas sajūta, ka kādi procesi kārtojas un notiek arī manī!

Visbiežāk skatos video, lai nomierinātos, apturētu dzīves skrējienu, haosu, sakārtotos, sakārtotu domas.

Skatos arī un kavējos pateicībā Dievam.

Vai skatos video un skaitu lūgšanu: “Dievs, lūdzu, ienāc manī. Piepildi mani ar Dievišķo gaismu un mīlestību”.

Vai arī skatos un skaitu kādu mantru pēc tā mirkļa sajūtas un Dvēseles vajadzības.

     Dzīvē bija vēlme pēc attiecībām. Video skatoties, uz to mērķi konkrēti nekoncentrējos, bet tas bija zemapziņā. Video skatīšanās noteikti ir palīdzējusi man izveidot attiecības.

Pēc video skatīšanās ir dzīvesprieks un gandarījums, ka ir bijis laiks sev.

Noskatoties video, uzreiz izmaiņas nejutu, bet ilgākā posmā.

Video izvēlos pēc sajūtām.

 

Māra

     Skatos video fonā, kad gatavoju ēst, kad daru mājas darbus, jo mūzika darbojās uz telpu, pa smadzenēm, patīk, ka var savienot ar darbošanos.

Reizēm skatos vienkārši ar tukšu galvu.  

Skatos apzināti, domāju kādu domu.

Skatos, lai relaksētos, noņemtu spriedzi, noņemtu no sirsniņas negatīvo, iegūtu spēku, enerģiju.

     Vairāk man patīk mūzika, piemērotāka manam dzīves ritmam. Mūziku klausos darba dienās, brīvdienās pieslēdzos video.

Visvairāk man patīk dabas skaņu mūzika.

Uzlabojās noskaņojums.

Izvēlos mūziku un video atkarībā no Dvēseles stāvokļa.

 

Viesturs

     Skatos video, lai varētu atslābināties, nomierināties, atslēgt prātu, ieklausītos sevī.

Skatos video arī, lai varētu atslābināties, nomierināties, atslēgt prātu, ieklausītos sevī  un tad ieklausos savos mērķos – rodas domas, vēlmes, mērķi skaidrojas.

Skatos video labam miegam.

     Skatos, lai iegūtu enerģiju darīt lietas. Ir mērķis neliels. Piemēram, māju sakārtot. Bet nevaru saņemties izdarīt, nav enerģijas, spēka, motivācijas. Noskatos video un rodas iedvesma, motivācija un izdaru vajadzīgo. Mērķis + video = mērķi sasniedzu.

     Video man ir pašmotivācijas instruments, dod apskaidrību un iespēju būt labā garastāvoklī.

Nepilnu gadu aktīvi skatījos video. Jau padsmit gadus esmu gribējis atmest kaitīgus ieradumus – smēķēšanu, alkohola lietošanu. Uz laiku izdodas, tad atkal atsāku. Pēc gada video skatīšanās esmu ievērojis, ka kaitīgie ieradumi krasi samazinās, to vairs negribās. Nevaru to izskaidrot citādi, kā tikai, ka esmu skatījies video smalkās enerģijās.

Video darbojas momentāni, jo augsta līmeņa vibrācijas, rada sajūtas.

Izvēlos video pēc sajūtām.

Līga

     Video izvēlos pēc sajūtām un skatos, lai atpūstos, sakārtotos, ieklausītos sevī, izjustu izjūtas, video rada izjūtas, var iepazīt sevi, saprast sevi, saprast savu dzīvi, kur kļūdas pieļautas, kas jāpamaina. 

Izjūtas, ko rada video – izjūtu gaismas ienākšanu sevī, pozitīvu enerģiju, paliek vieglāk elpot.  Koncentrējoties un skatoties video, aizmirstu rūpes, smadzenes atslēdzas no ikdienas un pieslēdzos citām enerģijām, kuras ļoti patīkamas ir, kuras nevar izskaidrot. 

Paldies video veidotājam un viņa palīgiem par šīm iespējām.

 

 Valdis

     Video “Pieskāriens” izmantoju vakaros, gulēt ejot. Tā var saldi iemigt, tas šķietami palīdz.

Ideja ir tieši tāda, ka relax + domu sakārtošana + miera iegūšana + sagatavošānās nākamās dienas cēlienam.

 

Iveta

      Tagad ar video (un audio) darbojos periodiski (ne katru dienu). Galvenie iemesli: nolīdzsvaroties, mazināt trauksmes stāvokli, apvaldīt domu maisītāju, uzlādēties.  Vai vienkārši, kad jūtu, ka ar ikdienas darbībām esmu "iebraukusi auzās".  Skaņu darbus cenšos pamainīt atbilstoši mērķiem, bet ir savi izteiktie favorīti kā “Ticība Debesīm”, “Svētku Diena Visumā” un no pēdējiem darbiem – video “Touch”.  Vislabāk sanāk strādāt ar video/audio mājās vakarstundās, bet ir darīts arī darbā un ceļojuma laikā (piem. lidmašīnā, bet tas labāk sanāk ar audio ierakstiem). Ar video laikam tomēr vairāk skatos un pēc tam pastrādāju ar sevi, ar audio sanāk labāk apvienot. 

 

Sabīne

     Parasti, kad klausos kādu no skaņdarbiem vai skatos video, es pie sevis skaitu: “Paldies Dievs par visu, kas ar mani ir noticis, paldies par visu, kas ar mani notiek un paldies par to, kas ar mani notiksies. Es to pieņemu kā savu dzīves skolu ar mīlestību, pazemību un pateicību.”  Kā arī dažreiz es pie sevis domāju: “Paldies Dievs, viss ir kārtībā.”

     Protams, kad klausos “Guided esoteric meditation”, tad sekoju līdzi tām vadlīnijām un papildus neko nedomāju. Vismaz cenšos. :) 

     Runājot par mērķiem - visbiežāk es klausos/skatos skaņdarbus ar nepieciešamību pēc miera. Kad visa sakrājies daudz un par daudz. Tā es atgūstu kaut kripatiņu sajūtu pie sevis. Man ir tāda sajūta, ka pēc

meditācijas "viss saliksies pa plauktiņiem". Un tā arī ir manās iekšējās sajūtās. Un apkārtējais tad arī ir izriet no tā. 

      It īpaši man palīdz atgūt mieru "Lūgšana ar mūziku veiksmei". Ir bijušas dienas, kad esmu šo skaņdarbu klausījusies kādas 7 reizes pēc kārtas. 

      Runājot par mēnešreizu sākšanos ar viena no video palīdzībām. Toreiz gan es ar apzinātību klausījos jau iekšēji esot noskaņota, ka man palīdzēs un mēnešreizes sāksies. Atceros, ka tāpat kā vienmēr skaitīju: “Paldies, Dievs par visu...” , taču papildus es pie sevis domās ņēmu baltu gaismas staru un virzīju to dzemdes virzienā. Un staram lūdzu tur ieiet, it kā tīrot. Tā gan nav metode, ko Jūs man esat mācījusi, bet gan kāda cita cilvēka, kas arī māca par enerģijām, čakrām un pasaules/dievišķā kārtību. Šo baltā stara metodi es izmantoju, kad man ir galvassāpes, kopā ar kādu no LAWIO mūzikas darbiem. Dažreiz, protams, nenostrādā, bet dažreiz strādā. 

      Neesmu gan mēģinājusi nevienu no video/mūzikas darbiem klausīties ar kādu vēl ļoti konkrētu mērķi, kā vien augstāk minētos. 

      Protams, video, kas domāts 1.čakrai, es klausos ar mērķi, ka tas raisīs enerģiju manā 1.čakrā.

 

Anna

     Pie Jums nokļuvu, meklējot risinājumus drausmīgajam bezspēkam. Video (un arī mūzika) man ir fantastiskas metodes, jo tās var izmantot arī, kad esi saslimis, noguris, piekusis. Dažkārt, sakarā ar lielu slodzi, man nav bijis pietiekami mentālās enerģijas, lai veiktu sarežģītākus vingrinājumus vai meditācijas, kas prasa lielu koncentrēšanos, taču noskatīties video vai noklausīties mūziku var jebkurš. Tas man ir ļoti palīdzējis arī tādā ziņā, ka pie grūtākā bezspēka pamazām ir sanācis nokļūt "izejas punktā", kad var darīt arī kādas citas prakses.

      Tieši tāpēc video uzskatu par ļoti vērtīgiem, jo ar tiem strādāt var jebkurš. Taču neesmu vēl mēģinājusi strādāt ar video ar kādu konkrētu mērķi. Esmu vienkārši mēģinājusi atbrīvoties un uzmanību vērst tikai uz video. 

 

Žanete

     Video skatos pēc sajūtas, kuru šobrīd vēlos dzirdēt, redzēt. Tā man ir vairāk relaksācija.

Ahmet

     Video aktivizē pieķeršanās, katru reizi kaut kādas citas sajūtas paceļ, dažkārt pat sāpīgi.

 

Dace

     Ar video man ir ļoti vienkārši – ejot gulēt paskatos, nevedot acis no ekrāna, cenšos ar visu sirdi laist iekšā melodiju, saku paldies, pēc video pielieku kādu pacilājošāku emociju! Elpoju dziļi! Sajūtas mainās, protams, tāds dievišķš pieskāriens, attiecos pret šo līdzekli ar cieņu, ar pilnu atdevi laižu pozitīvo iekšā! Pagājušo ziemu bija ļoti sasists stāvoklis Dvēselē, ticēju, ka tas palīdzēs, ka tas ir tā vērts! Joprojām esmu pārliecināta, ka uzreiz efekta nebija, jo ir jādod laiks darbam ar šo visu, ticēju un beigās šobrīd esmu tur, kur esmu, daudz vai maz jau mierīgākā stāvoklī. Uzskatu, ka skatīties un paļauties tikai uz video ir ne tik efektīvi, jo ir jābūt pacietībai un ticībai ar visu sirdi. Varbūt skanēs smieklīgi, bet ir vajadzīga sadarbība, domu un video! Brīnišķīgs veids kā nomierināties. Mana personiskā pieredze. Jātic! Ir jādara un jātic! Un vēl efekts bija, ka pāris reizes raudāju.

 

Bilge

     Sākumā skatījos, vairs neskatos, visa ir daudz dzīvē un skrējiens.

 

Māra

     Fantastiska lieta, bet vairāk klausos mūziku, laika nesanāk video.

 

Margarita

     Video esmu izmantojusi maz, pārsvarā ar mūziku darbojos. Palīdz atrast un saglabāt iekšējo mieru un līdzsvaru. Tagad sāku ar video darboties.

 

Zane

     Es skatos, cik interesants ir video. Pārsvarā mani video ne īpaši uzrunā. Vairāk jau izlasītais.  

     Ja nu ir kāds video, kas pievērš man uzmanību, tad info paliek atmiņā un kādu laiku. Es video skatos ar mērķi iemācīties kaut ko jaunu, saprast utt. Ja saprotu, tad to atceros uz kādu laiku.

 

Linda

     Ar video biju mēģinājusi tik divas reizes. Pirmo reizi es vienkārši noskatījos, lai nomierinātos un otru mēģināju vairāk koncentrēties uz pateicību un to, ko vēlos. Otrajā dienā bija maza nervozitāte, bet varbūt tas saistīts ar kādiem saviem apstākļiem. Dotajā momentā vairāk man personīgi patīk mūzika, jo mūziku es klausos gan ceļā uz darbu, gan

mājās, tāpēc par video īpaši daudz nevaru pateikt, bet kopsummā - jā, man patīk, un mēģināšu darboties vēl!

 

Liene

     Man ir 3 video - "Vasaras mirkļi", "Krāsu mirklis" un "Pieskāriens".

Par pēdējo varu teikt vismazāk, jo to skatos nesen. Pirmos divus visbiežāk ir sanācis uzlikt fonā, kad atrodos turpat pie datora, piemēram, veidojot matus vai maltītes gatavošanas laikā.

     Citreiz jūtu nepieciešamību pēc impulsa mundrumam, tad uzlieku zvaniņu video ar pienenēm - "Vasaras mirkļi". Šo video skatos mērķtiecīgi. Ļaujos brīžos, kad nepieciešams nomainīt domas. Tad es skatos bildē un redzu tikai to, ko rāda video, un esmu tajā.

     "Pieskāriens" video skatos un klausos austiņās pirms miega. Izvēlos tajos vakaros, kad ir nepieciešami raitāki ritmi, lai nedzirdētu kaimiņa televizoru. Pārslēdzos uz mūzikas frekvencēm un darbojos. Mūzika pirms miega ir gana dinamiska, bet neskatoties uz to, guļu labi. Vienu vakaru jutu enerģijas izsīkumu, paklausījos video un rīta pusē pamodos agri ar možu garu.

 

Iveta

     Tā kā līdz šim nebiju atradusi piemērotu mirkli, lai noskatītos video “Pieskāriens”, tad tagad to izdarīju. Aprakstu savas pirmās mirkļa izjūtas. Tiešām bija brīdis, ka neviens mani netraucēja, tuvinieki nebija mājās. Ja godīgi, baidījos pat atvērt, jo pats nosaukums “Pieskāriens” patreizējā manā sajūtu bardakā, likās biedējošs, kaut gan ir ļoti maigas un patīkamas sajūtas raisošs vārds! Šobrīd jūtos ne pārāk labi, bet jātiek daudz maz galā pašai. Sakoncentrēties un ieiet sevī varēju gandrīz momentāni. Tas pat nobiedēja. Skaņas ir patīkamas, liegas, līganas. Bildes, kā lai to nosauc, jo īsti bildes tās nav, bet liekas dzīva daba. Tās kustās, vibrē, ievelk tevi un tu it kā saplūsti ar to un ļaujies to vērot it kā padziļināti. Varbūt tam ir kāda nozīme, kā es to redzu, kā katrs to redz un sajūt? Es jutu dzīvu, siltu pavasari, kas tiešām mostas, ūdens tekošs, pat liegu vēju sajutu. Vasaru pilnbriedā – par ko liecināja lilijas un to smarža … Kādreiz patika izteikti viss dzeltenais, arī ziedos. Tagad izjutu, ka balta lilija liekas tuvāk ar savu krāsaino vidiņu, putekšņiem. Zemeni - nekad nebiju izjutusi tik sulīgu, garšīgu, pat gaļīgu. Drusku traucējoši kādu brīdi likās, ka ir šīs dimensijas, ka uz ziediem priekšā vai apakšā ir kāds ogu ķekars, bet rosināja iztēli, ka kaut kas sekos … Kontrasti krāsām ir spēcīgi. Spēcīgi liek tev saprast, ka ieskatoties dabā, ieklausoties dabā, var redzēt, cik tā ir skaista, tīra! Jā, sajūtas ir ieaijājošas, līganas. Kas pamodināja – kukainīši! Skudriņa, kas rāpoja pa koku. Itkā skaties uz ziedu, ķiršu vai ievas ziediem, pat neatpazinu, ka uz bildi skatos, liekas, ka dzīva radība, tik pēc mirkļa saproti, ka tas ir

video!!!

     Varu teikt, ka jā – iedarbība ir stipra! Vismaz uz mani. Ja dotajā brīdī gribētu tiešām ļauties atvērt Dvēseli uz mīlestību un sapratni, tad būtu jāstrādā ar video un video varētu būt garāks.

 

Olga

     Video neskatos regulāri, jo ir tikai telefonā. Bija laiks, kad skatījos regulāri, jo bija mērķis nonākt harmonijā ar sevi, uzlabot attiecības ar meitu. Nepatika, kā jutos tad iekšēji - bija nogurums, pārstrādāšanās, nepatika attiecības ar meitu. Strādāju ar video tā – skatos video + lūgšana vai arī koncentrējos uz pozitīvo mērķi, ko vēlos sasniegt. Vai arī fonā lieku un noskaņojos uz pozitīvām vibrācijām dienai. Izdodas.

 

Kristīne

     Jau kādu laiku neskatos un neklausos neko. Tik minimālo brīvo laiku veltu miegam vai elementāriem ikdienas darbiņiem. Izbaudu klusumu kā nekad agrāk. Dzīvē un attiecībās šobrīd realizēju visu to, ko gadiem apguvu un iepriekšējās savas kļūdas no sirds cenšos neatkārtot. 

     Nenoliedzami, kad klausījos vai skatījos to visu, ja darīju to apzināti ar mērķi, rezultāti bija un neizpalika. Ja tikai atpūšoties, tad neizjutu pārmaiņas. Vēl spilgti atceros, ka pēc noklausīšanās atnāca kādi notikumi un sāka risināties kādas problēmsituācijas.

 

Evija

     Par video, uzskatu, ka tās vibrācijas, kas nāk no video un mūzikas, ir ļoti pozitīvas, pēc pieredzes, ļoti bieži atslēdzos no realitātes un nokļūstu tur, kur domu/prāta nav.

     Ja ir jautājums par rezultātu, grūti spriest, jo nezinu, kā būtu bez video un mūzikas pieredzes, bet, mans uzskats, ka jebkurš darbs, kas saistīts ar garīgo attīstību, neatkarīgi no tehnikas, ir ļoti apsveicams, sniedz pozitīvu influenci, mūs dara labākus un laimīgākus. Absolūti varu apgalvot, ka sākotnēji šīs vibrācijas no mūzikas un video nodarbībām mani ļoti pozitīvi iespaidoja, palīdzēja iet manu garīgo attīstības ceļu, un uzskatu, ka tas bija ļoti stiprs pamats tam, kur es atrodos šobrīd. Mūzika un video ir ļoti spēcīgi instrumenti, man tikai citreiz pietrūkst laika vai sazin kā cita, lai biežāk pie šīm lietām atgrieztos. Visefektīvākais, kā visās praksēs, regularitāte.:)

 

Tatjana

     Godīgi sakot, bieži neskatījos, bet kad lietoju video, tas manī radīja tādu mieru, tas nodod mieru un palīdz nomierināt prātu. Galvenokārt palīdz situācijās, kad jāpieņem nopietni lēmumi, palīdz fokusēties.

 

Valdis

     Skatos video fonā, kad parādās tāda vēlme.

Skatos video, lai  līdzsvarotos, nomierinātos, nonāktu izjūtu līdzsvarā. Klausoties, izjūtu patīkamas vibrācijas vai ļauju saplūst ar mūzikas un video vibrācijām, atslābinot ķermeni un cenšoties ne par ko nedomāt. Kad cilvēks ir līdzsvarā, tad arī mērķis pietuvojās pats, atnāk nepieciešamā atbilde vai arī pakārtojas lietas vēlāmā virzienā. Strādajot pie sevis, savām izjūtām, izjūtot līdzsvaru arī ikdienā, cenšoties izjust līdzsvarotu stāvokli, pateicību, prieku.

     Darbojos arī ar pagātni ar video palīdzību, kad parādas kāds notikums, kas palika aktīvs un rada diskomfortu, kas jāmaina sevī. Saslēdzos ar pagātni, ļauju tam pagātnes notikumam saslēgties ar video vibrācijām. Tad arī izdodās izmainīt izjūtas - situāciju pieņemt un piedod vai arī ieraudzīt savas kļūdas.

     Ir gadījies, kad ar video skatīšanos noskatos par daudz. Tad stipri sajūk izjūtās un stāvokļi uz laiku nojūk.Tāda gadījumā kādas dienas vairs neskatos, kamēr izlīdzinās un līdzsvarojas, līdz atnāk vēlme paskatīties atkal.

     Ir cilvēki, ar kuriem darbojos, un kuri savukārt arī darbojās ar video meditācijām. Tie, kuri ilgstoši un regulāri darbojās ar video un mūziku, viņiem dzīvē parādās stabilitāte, līdzsvars, mērķtiecība,mazinās disharmonija, uzlabojās veselība un savstarpējas attiecības.

Gadās arī citiem cilvēkiem pārklausīties mūziku un video, tad  arī notiek nojukumi, nesapratne.

     Tas pārsvarā notiek, ja pamaza pieredze darbā ar sevi un mūziku. Tādā gadījumā mēģinam sazināties un paskaidrot, lai situācija izlīdzinās, pēc tam var turpināt.

     Gadās arī tā, ka cilvēks sajūt pozitīvas enerģijas, izmaiņas un grib ātrāku rezultātu, ātrāk sasniegt mērķi, atbrīvoties no negatīvā, kas traucē un nenofiksē robežu, kad jau padaudz, jo pēc mūzikas vai video skatīšanās jāmācās un jāļauj sakārtoties mūsu izjūtām, iekšējām struktūrām, tik līdz atnāks miera sajūta, tad var turpināt.💖

 

Līga

     No rītiem es skatos video “Krāsu mirklis”, lai būtu iedvesma dienai, lai sakārtotos dienas ritms.Tas palīdz arī sakārtot domas, ko darīt.

Ļoti patīk mūzikas albums “Dzīves krāsas”. To klausos vairāk vakaros pirms miega – mieram un harmonizācijai. Klausoties parasti arī aizmiegu.  

     To klausos arī dienas laikā, tad prāts paliek dzidrāks, paliek siltākas un mierīgākas izjūtas

Kad skatos video un klausos mūziku, klāt nelieku ne vēlmes, ne mērķus. Vēlos saharmonizēt sevi. Un kad nonāku harmonijā, tad atnāk arī

risinājums mērķiem, jo zemapziņā tie ir. Galvenais video meditācijas mērķis ir sakārtot savu Dvēseli un atgriezties pie sevis.

  • Bieži skatos video fonā no rīta, pošoties uz darbu. Tas dod pozitīvu ievirzi  visai dienai.

  • Ja ir kāda konkrēta lieta – stress, uztraukums vai nepieciešams atrisināt kādu problēmsituāciju, izvēlos video ar svecītes meditāciju “Izjūtas” – tas vienmēr palīdz. Rodas iespēja uz situāciju paskatīties it kā no augšas – no augšas ir labāk redzams  notikums un risinājums.

  • Skatoties video, mēdzu ievietot tajā dzīves notikumu un domāt par to. Video vibrācijas piepilda šo notikumu ar pozitīvu enerģiju, attīra. Tas rada pārliecību, ka notikums risināsies harmoniski jebkurā gadījumā, mazināsies disharmonija. Rodas pamatota pārliecība, ka notikums atrisināsies harmoniski pat tad, ja nenotiks tā, kā es to vēlētos un būtu gribējusi. Arī nelabvēlīgs risinājums būs visiespējamākais harmoniskākais un viss būs labi.

  • Skatoties video, vienlaicīgi sekoju savai ieelpai un izelpai, ļaujot gaisa plūsmai vienmērīgi cirkulēt ķermenī - iestājas dziļš miers.

  • Skatoties video, es ļaujos radītajām sajūtām un no malas vēroju, kā šīs dabas gleznas ieplūst manī un izkrāso mani no iekšpuses, radot fantastiskus krāsu tēlus, kas patīkami piepilda ķermeni.

  • Parasti video izvēlos pēc sajūtām. Bieži vien ar prātu izvēlētais video neatbilst dvēseles tā brīža nepieciešamībai – rezultātā tiek izvēlēts pilnīgi cits, kas ir aktuāls man un tieši konkrētajam brīdim – kāds it kā pasaka priekšā.

 

Anna

     Līdz tam esmu nopirkusi un skatījusies video “Dabas skaistums”. Mērķis bija pirmā čakra un attiecības. Kopumā skatoties, baudu skaistos ziedus un vērtīgās dabas nianses (kukainīšus vai bitītes), kurus ikdienā varbūt tik bieži nepamanu. Pēc video skatīšanās jūtos mierīgāk. Pēc tikšanās pēdējo reiz un mākoņu video “Atspulgs ūdenī” izjutu stipru “uzkārienu” sevī, bija tāda sajūta kā datora restarts ar atjauninājumiem.

     Pēc video skatīšanās jutos mierīgāk. Video labāk palīdz sakoncentrēties meditācijas stāvoklim, jo tikai mūzika bieži vairāk iemidzina. Vispār meditācijai sanāk pievērsties retāk nekā gribētos, tādēļ daudzas sajūtas nav izveidojušās. To vēlos mainīt. Vispār pēc meditācijām klātienē vienmēr sajūtu, kā apkārtējā vide un apstākļi mainās apkārt man.

“Pārkārtojas”?! Tāpat, ja kādreiz likās, ka viena situācija māca vienu sajūtu vai emociju atpazīt, tad tagad vairākas sajūtas un emocijas tiek mācītas vienā brīdī, it kà augstākās klases matemātika. 

 

Žanna

     Sajūtas, skatoties video meditācijas, patiešām ir lieliskas. Domu skrējiens tiek apturēts, prāts nomierinās. Mūzikas un dabas patiesais skaistums pieskarās un dziedina dvēseli, tai pašā laikā iedvesmo un ielīksmo sirdi. Sajūtu gamma līdzinās varavīksnes krāsu spektram, rodas smaids, ar kuru esi gatavs dalīties vēl un vēl... kaut kā tā vismaz ir ar mani.

 

Elīna

     Aktavio Lioss video "Water Reflection" ir ļoti piepildošs. Tas īsā laikā (vien 12 minūtēs) palīdz atgriezties pie sevis un pie paša būtiskākā. Dzidri skanošā mūzika trāpa tieši pa dvēseles stīgām. Šķiet, tā liek sajust ķermeni kā kristāla trauku, kas atbalso mūzikas radīto vibrāciju. Košo krāsu, apbrīnojamo formu un dabas ainavu harmoniskais plūdums, kas ietverts video, dziļi nomierina, piepilda, silda.

 

Lelde

     Video var izmantot neapzinātā domu maisītāja uzjundīšanai un strādāšanai ar to, kas mums ir dziļi zemapziņā. Varbūt sajūtas ne vienmēr ir tikai patīkamas pēc dažiem video, bet tie palīdz saskatīt iekšējās lietas,

kas varbūt sakrājušās, nomoka vai ar ko vajadzētu strādāt - izstrādāt.  

     Visbiežāk iegādājos aiz ziņkāres, kā jutīšos pēc šī video. Bieži ir grūti koncentrēties arī pašu video laikā. Mīļākais video laikam nav, tikai melodija. :)

 

Mēs sniedzam Lioss Aktavio dzīves mācības, mīlestībā veidotos video, mūziku, dabas skaņas.

Dalāmies ar savu pieredzi, piedzīvoto un darbiem.

Pie mums var iegūt sapratni par dzīves procesiem
un to risināšanas iespējām.
Vadām un apmācām meditācijas, iepazīt sevi, dzīvi un cēloņu- seku likumsakarības.
Kontakti
Rīga. Brīvības iela 37-8-2
saule@lawio.info
tel: +371 25373635