Parazītisms cilvēkos

     Parazītisms ir dzīvošana uz cita enerģijas, viņa darītā, veidotā, sasniegtā, visu laiku patērējot, ņemot un prasot vēl. Pretī parazīts dod savus mēslus, atkritumus, indes un ar tiem ārda ārā avotu, no kura pats dzīvo, barojas.

     Neredz, nevēlas redzēt, ka bojā iet arī viņš. Parazītisms ir fiziska līmeņa eksistēšana, baudu un samezglojumu apmierināšana un vairošana.
     Garīgums ir ceļš pie Dieva, garīgs cilvēks šo ceļu ejot dara, mācās, mainās un visu laiku atdod enerģiju kā smalkajā pasaulē pateicībās un lūgšanās, tā arī fiziskajā pasaulē rūpēs, attieksmē pret līdzcilvēkiem, veidojot un mainot procesus uz attīstību.

     Dod tīru enerģiju ar savu attieksmi, darbiem, saskata un vairo pozitīvo, sapratni, pieņemtību, mīlestību visā.

     Ja no pieredzes raksturotu parazītismu, tad rakstītu par sevi un attiecībām ar cilvēkiem.

     Parazītam vajag saņemt to, kas viņam patīk – siltumu, mīlestību, enerģiju, zināšanas. Līdz ko no viņa sāk prasīt kaut ko pretī – atbildību, izmaiņas, pienākumu, attīstību ārpus komforta un samezglojumiem, kas pašu un visu grauj kopā, tā parādās līferēšana, kā to tomēr nedarīt.

     Lai viss ir pa vecam, kur var tikai saņemt un bērt mutē visu gatavu. Ja cilvēka izvēle ir palikt parazītam, tad nav iespējams pastāvēt līdzās, ja otra puse ir izlēmusi parazītam labvēlīgu vidi neuzturēt. 

     Garīgums no pieredzes ir tas, ko redzu kāda cilvēka dzīves veidā. Kad cilvēks vienmēr ir saiknē ar Dievu, pie sevis, vienmēr risinājumos, meklējumos un attīstībā, kā palīdzēt citam, otram ieraudzīt Dieva pasauli, izveidot savu Dvēselīti brīvāku. Ar dziļu sapratni un smalku apstākļu uztveri. 

     Es negribu palikt parazīts, vēlos mainīties, darīt tā, lai kopā varam palīdzēt attīstībā viens otram un daudziem citiem. Pateicība Jums liela, liela, par tām vērmelēm un rūgtajām dzīves patiesībām, kas rada parazītiem diskomfortu.

Parazitisms
Parazitismis
vērtēšana
Atbildība
Pozitīvais- negatīvais
Prāts, Dvēsele