Atsauksmes par kursu

3 ciklu Online info meditāciju kurss „Cilvēka dzīves attīstība“

     Katrā cilvēkā ir pozitīvais un arī negatīvais - bailes, dusmas, nedrošība. Kurss deva iespēju mācīties, kā cīnīties pašai ar sevi, kā šīs destruktīvās sajūtas meditācijas laikā noskaņot uz pozitīvām un harmoniskām. Apziņas treniņā bija iespēja mācīties būt pacietīgākai, mērķtiecīgākai, virzīties uz to, ko es vēlos savā dzīvē un kā to paveikt. Svarīgi ne tikai apzināties, domāt, kalt plānus, bet arī attiecīgi rīkoties.  Tad arī izdodas! (Helēna)

     Esmu ļoti pateicīga par Ivetas ieguldījumu manā izaugsmē un lielisko iespēju iziet šo 3 ciklu Online info meditāciju kursu „Cilvēka dzīves attīstība“. Es ieguvu pozitīvas izmaiņas savā dzīvē, iegūstot vērtīgas zināšanas, kā arī pielietojot praktiskās meditācijas. Kā piemēram, sveces meditācija - tā sakustināja visas manas šūnas, siltums, laimes sajūta, prieks un pateicība. (Līga)

     Meditāciju kursā spilgtas sajūtas radās Lioss Aktavio mūzikas pavadībā. Gluži kā gatavs, skaidri pasniegts dvēseliskais vēstījums, radīja savdabīgu piedzīvojumu iekšējā pasaulē. Kā tas vispār ir iespējams, kā gan tieši konkrētās lietas pacēlās no pavisam aizmirstiem laikiem, kā gan šīs sajūtas ir bijušas noliktas malā? Ļoti noderīga bija pasniegtā informācija. Man tieši tas ir kā liels piedzīvojums - izjust šo ceļojumu posmiņus, piedzīvot negaidīto, pārsteidzošo, kas rodas meditācijā! Tā man ir vesela pasaule! Tas, pirmkārt, ir ļoti interesanti! (Viesturs)

     Priekš manis tas bija lieliski – katru nedēļu iegūt informāciju un piedzīvot praktiskas meditācijas. Arī katrā nodarbībā ieteiktie mediāciju video, ko skatīties mājās, ļoti daudz palīdzēja ikdienā nonākt pie sevis un būt ar sevi. Bija meditācijas, kurās iznāca ārā kādas nepatīkamas lietas.  Sākumā tas nav patīkami, bet ir vērts pie tā strādāt un to sevī izmainīt.  Protams, dzīve pēc kursa ne vienmēr ir perfekta, vismaz ne manējā. Bet jo regulārāk es praktizēju, jo labāk iet. Es šo kursu noteikti atkārtotu vēlreiz! (Rita)

 

Pateicība Jums!!!