Laika pulkstenis.                 

 

     Šodien stāvot  ārā, paskatījos debesīs un uz mirkli plašumā, dziļumā un lielā kopumā izjutu cik patiesībā dzīve ir īsa.

     Dievs dod mums iespēju iekšējo un savstarpējo

 moku, ciešanu, un sāpju katlā ieraudzīt, atrast un būt skaistajā, vieglajā, mīļajā!

     Cik daudz mēs izniekojam savu laiku pilnīgi nevajadzīgām lietām, darbībām, izjūtām, rīcībām, domām? Cik daudz mēs tērējam laiku niekiem, izskaidrošanās, saprašanā, panākšanā?

Lai būtu priekā un laimīgi – tādiem vienkārši vajag būt.

     Mums tam atvēlēts ir tik maz laika. Dzīvē kaut ko iemācīties un bieži neatliek laika tajā pabūt, padzīvot, jo skrējienā esam kam svarīgam paskrējuši garām.

Kāpēc cilvēki gatavi sāpināt sevi un citus?

     Skaistāk taču ir būt harmonijā un mīlestībā!

Ko nes ārišķības, izlikšanās, visas maskas, ko uzliekam sev?

Tas katra patieso Dvēseli nospiež, liek sāpēt, sarauties un nīkt.

Katrs cilvēks iekšēji ir daudz savādāks nekā domā.

Tur iekšā, dziļi ir patiesa, dziļa un bezgalīga Mīlestība!

Kāpēc izniekot savu laiku un dzīvi, lai no tā aizietu?

  • Pieņemiet visu, kas ar Jums notiek!

  • Piedodiet tiem, kas dara pāri!

  • Pateicaties par visu, kas Jums ir!

  • Mīliet sevi un visu apkārt!

Katru elpas vilcienu - katru minūti un mirkli!!!

     Sīkumos, naidā, lepnībā Dvēsele saplīst un sadalās mazās drumstalās. Ārpus laika un telpas-Mūžībā-Mīlestībā tā atkal savienojas, kļūst vesela, vienota un gaiša!

Mīliet paši sevi un visu sev apkārt!!!                                        Mirdza

 

                                                                                                     26.12.2012.

     Enerģija ir dažādas kas satāv no informācijas un enerģijas.

Sadzīves enerģijas un baudu enerģijas ir piesātinātas ar rupjākām vibrācijā un cilvēks tās uztur, pieradina un ar tām kopā virzās pa dzīvi. Jo zemākas enerģijas procesos, jo vairāk un intensīvāk var to izjust, jo tai ir inerces spēks.

     Piemēram saliekot noteiktā atrumā virzītu agresiju un tādā pašā atrumā virzītu mīlestību, iedarbīgāk varēs just agresiju jo smagāka, rupjāka un taustāmāka.

     Mīlestības enerģija būs plūstoša, plaša un gaistoša. Cilvēks pierod dzīvot kādā savu uzskatu salikumā un viņa Dvēseles struktūras pierod tā dzīvot un iegūt enerģiju noteiktās svārstībās un daudzumā. Līdz ko cilvēks maina savus uzskatus tā mainās enerģiju sastāvs un pie jaunām enerģijām vajag pierast, tās uztvert un ar tām dzīvot. Tām ir cita konsistence, smarža garša un nonākot lielās izmaiņās cilvēks tās neatpazīst.

    Tā ir arī Jums, kad notiek lielas izmaiņas, tad veidojas šāda pāreja uz citu kvalitāti enerģiju. Un tāpēc sajūtas, kad no iepriekš zināmā, pazīstamā, ierastā nav vairs tik daudz. 

     Vēl viens process kur varat izlietot ļoti daudz enerģijas tas ir dzīves procesu pārlikšanā, vērtēšanā un domu maisītājā kuru aktivižē jaunas zināšanas, jaunas lietas un izmaiņas dzīves telpās!

     Dzīvē visiem kā vienam cilvēkiem uz zemes strādā cēloņu seku likums! Katris no mūsu darbgaldiem-instrumentiem mūsu terapijā ir spējīgs aiziet līdz cēloņiem un tos šķīdināt un mainīt. Jāmāk izmainīt un jāmāk harmonizēt.

     Izmainīt var jebko un visu šajā dzīvē!!! Jāmācās pašiem un citiem jāmāca kā to izdarīt mūsu terapijā ar mūsu instrumentiem. Tikai cilvēki ir jāizglīto, ka tas ne vienmēr vai nekad nav patīkami. Ka tas var būt sāpīgi, nepatīkami, prasa pacietību, neatlaidību un tam jābūt kā mērķim.                      Daudziem  cilvēkeim tas var arī būt ļoti patīkami, dievīgi, atbrīvojoši un radoši. Atkarīgs no grēku sakrājumiem, daudzuma, veidiem un attieksmes pret dzīvi. Mēs izveidojam terapiju, darbgaldus, instrumentus un jāturpina lai tā darbotos un nāktu rezultāti izmaiņu un uzlabojumu. Bet daudziem  Dvēselē iekrīt, ka nenāks viss ureiz, tūlīt un daudz. Tiem nospļauties par veidoto, darīto, par dzīvi, sevi un citiem.

     Mūsu video, mūzika, meditācija,gongi ir spējīgi paši aiziet līdz cēloņiem un tos izmanīt. Jāstāsta kā tas notiek un ka tas notiek. Un tad kad tas notiek jāmāca harmonizēties cilvēkiem. Arī to dara mūsu instrumenti tikai jāmāca cilvēkeim kā to darīt. Un caur šiem procesiem jāiegūst rezultāti, konkrētas izmaiņas, uzlabojumi, mērķi un sasniegumi. No vienkāršākā līdz sarežģītākajam.

     Tas visss ir reāls ja paši ieraudzīsiet dzīves lietu būtību un mācīsieties. Ja sāksiet saniegt mērķus un iegūt reālus, uzlabojumus tad arvien vairāk cilvēki piesvērsies kā pie dvēselei vajadzīgā, derīgā un sen gaidītā!

     Priekš tā sevi, instrumentus un procesus vajag izstrādāt, sakārtot, attīstīt. Bet var pusceļā aizķeraties aiz sava EGO un tālāk iet negribas, nevar un nav vajadzība. Žēl bet ko darīt?

Mirdza.