Cēloņu un seku likumsakarības cilvēka dzīvē

  Cilvēka dzīvē nekas nav nejauši. Viss notiek ciešā mijiedarbībā. Mēs katrs esam Dieva daļiņa. Visi esam vienoti un pakļauti Visuma cēloņu un seku likumam.

     Katra cilvēka atbildība ir zināt cēloņu un seku likumu, lai mēs negrēkotu un dzīvotu pēc Dievišķiem principiem savā dzīvē.

     Cilvēka fiziskā un materiālā pasaule ir cieši saistīta ar cilvēka enerģētisko pasauli. Jebkuram dzīves notikumam cēlonis vienmēr ir meklējams cilvēka paša enerģētikā – rīcībās, domās, vārdos, izjūtās un zemapziņā. To ir iespējams mācīties saprast, atrast un izmainīt, tādā veidā uzlabot dzīves apstākļus un sasniegt savus dzīves mērķus.

     Cilvēka dzīvē neviens ne pie kā nav vainīgs. Visumā viss notiek taisnīgi un pareizi. Dzīvē notiek tas, ko cilvēks pats ir iepriekš izveidojis ar savām rīcībām, vārdiem, domām un izjūtam. Nav nozīme meklēt attaisnojumus, vainot citus cilvēkus un apstākļus, labāk ieskatīties sevī – meklēt atbildes dzīvē notiekošajā sava paša enerģētikā.

     Dzīves mērķis ir iepazīt cilvēcību, Dieva Mīlestību, attīstīt savu Dvēseli, realizēt sevi kā personību un sasniegt savas dzīves mērķus.

 

Viss, kas ar mums notiek, ir mūsu dzīves skola un attīstība.

 

    Trīs lekciju laikā Tev ir iespēja iegūt patiesu, skaidru un dziļu sapratni par cēloņu un seku likuma darbības principiem cilvēkā un dzīves notikumos.
    Lekcijas ir piemērotas katram, kas vēlas izprast savas dzīves notikumus un to mijiedarbību ar cilvēka enerģētisko pasauli.

     Lekcijas būs ceļvedis padziļinātai cilvēka enerģētikas uzbūves un darbības iepazīšanai, dzīves sapratnei un apzinātai veiksmes veidošanai.

Ieskats 3 lekciju ciklā "Cēloņu un seku likumsakarības cilvēka dzīvē":

o Cilvēka enerģētikas uzbūve.
o Aura, čakras un enerģiju kanāli.
o Enerģētikas mijiedarbība ar fizisko pasauli.
o Dzīves kāpumi un kritumi.
o Pozitīvā un negatīvā ietekme uz cilvēka Dvēseles struktūrām.
o Energoinformatīvie veidojumi.
o Cēloņu un seku likuma darbība dzīves notikumos.
o Apziņas izvēle.
o Reakcijas uz notiekošo.
o Sevis un dzīves apzināšanās.
o Katrā nodarbībā meditācija ar īpašu Aktavio Lioss mūziku, video un dabas skaņām, kas dziļi attīra un harmonizē cilvēka Dvēseles struktūras.


Vienas nodarbības ilgums: 1.5h, maksa 70 Eur

Norises vieta: Brīvības 37-8-2, Rīga. 5.stāvs
Pieteikumiem: +371 26423699, iveta.lawio@gmail.com

     Dzīvē uz visiem vienādi strādā cēloņu- seku likums!

     Katrs ir spējīgs aiziet līdz cēloņiem un tos šķīdināt un mainīt. Jāmāk negatīvais- grēki izmainīt un harmonizēt.

Izmainīt var jebko un visu šajā dzīvē!!!

Var mācīties mainīt to Lawio studijā ar mūsu zināšanām, iespējām enerģētikā, telepātijā, zemapziņā.

     Mainīties ne vienmēr ir patīkami sākumā. Tas var būt sāpīgi, nepatīkami, prasa pacietību, neatlaidību un tam jābūt kā mērķim. Bet izmainot negatīvo, tas atbrīvo Dvēseli lidojumam, nākotnes iespējām un nekad neatgriežas tādā veidā, kā bija.

     Daudziem cilvēkiem tas var arī būt ļoti patīkami, dievīgi, atbrīvojoši un radoši. Atkarīgs no grēku sakrājumiem, daudzuma, veidiem un attieksmes pret dzīvi.

     Ja Jums kāds grūtums uz Dvēseles uzkritis, ka nenāk visi pasaules labumi uzreiz, tūlīt un daudz, tad tajā grūtumā nīkt, kā visā pasaules lielākajā un svarīgākajā apstāklī, nav vajadzība. Ja to turpinat darīt, tad Jums ir vienalga par veidoto, darīto, par dzīvi, sevi un citiem.

    Darbs ar mūsu video, mūziku, meditācijām, dziedošiem traukiem spēj attīrīt enerģētiku, cēloņus un tos izmainīt. Un tad, kad tas notiek, jāmācās harmonizēties uz mīlestību. 

     Un caur šiem procesiem iegūst rezultātus, konkrētas izmaiņas, uzlabojumus, mērķu sasniegšanu, nākotnes atvēršanu, veselības uzlabošanos. No vienkāršā līdz sarežģītajam. Tas viss ir reāls, ja ieraudzīt dzīves lietu būtību un mācīties to saniegt, tajā strādāt un veidot procesus uz priekšu.

     Ja cilvēks sāk sasniegt mērķus un iegūt reālus uzlabojumus, tad arvien vairāk viņš vēlas piesvērties kā pie dvēselei vajadzīgā, derīgā un sen gaidītā!

      Bet pusceļā var aizķerties aiz sava EGO un tad tālāk mainīties negribas, nevar un nav vajadzība.