UA-124201996-1 Veiksme/kas ir garīgums

Kas ir garīgums

      Garīgums ir cilvēka sapratne, ka viņš ir daļiņa no kopuma, no Dieva un Visuma!

Cilvēks satāv no Gara, Dvēseles un fiziskā ķermeņa. No pieredzes iepriekš sakrātās, no kuras izrietot tagad jāiet skola lai pieredzi mainītu. Bailes, nepilnību, dusmas, skaudību, lepnību utt. mainītu uz cieņu, labestību, līdzsvaru, harmoniju, pateicību, siltumu, mīlestību!

Viss, ko viņš redz, saprot, jūt, dzird, piedzīvo ir Dvēseles atspulgs – viņa paša radītais ar izjūtām, domām.

No tā nevar aizbēgt, izlikties. Vajag patiesi redzēt, apzināties, kā lai izmainītu to, ko redz ir jāmaina to, ko nes sevī.

Darbus, ko cilvēks dara, soļus, ko cilvēks sper no sevis, no sava prāta, bet esot mijiedarbībā ar Visumu, saskaņā ar Dievu – cilvēks ļauj būt Dieva gribai.

Tajā pazūd paša vēlmes un prasības, paliek tikai prasības no sevis.... Mīlēt patiesi un būt mīlētam! Augstākā mīlestība!

Cilvēks dod un ziedojas. Lai ko cilvēks dzīvē saņem, viņš to pielieto, lai sevi pilnveidotu, attīstītos un veidotu labestību un sirsnību sevī.

Cilvēks iemācās nevērtēt neko no notiekošā – nelikt tam vērtējumu – labs, slikts, vajadzīgs vai nevajadzīgs – tas vienkārši ir un caur pazemību soli pa solim apzinās tā vērtību un mācību dzīvē.

Pirmā reakcija ir pieņemšana, tad sapratne, pateicība un izmainīšana uz vajadzīgo, uz vēlamo Dvēselei nevis prātam. Jāmācās dzīvot ar Dvēseli, sajūtām, kuras pamazām tīra, iepazīst, maina, slāpējot negatīvo un vairojot pozitīvo.

Lai ko iemācītos, apzinās, ka tas ir tikai mazs gabaliņš no Visuma un nekad neapstājas, jo apstājoties – sākas baudīšana un lepnības barošana. Uz vietas apstāšanās nepastāv- vai nu ejam uz augšu, uz mīlestību vai uz leju, uz bailēm.

Garīgums ir meklēt visā, veidot un vairot visā pozitīvo – pa mazam gabaliņam, solim – celt enerģijas potenciālu smalkās vibrācijās, atcerēties Dievišķo, Eņģelīšus, gariņus....gaišos spēkus Visumā, bet tajā pašā laikā nenoliedzot otru pusi – realitāti redz. Bet izvēlas būt tajā, kas Dvēselē vairo harmoniju.

Cilvēks apzinās, ka laika mērījums ir relatīvs un steidzoties Dvēsele tiek savilkta, neļaujot cirkulēt enerģijām, kad laika mērījums ir atlaists – Cilvēks patiesi spēj sadarboties ar smalko pasauli. Tad atbrīvo sevi, savu Dvēseli un pasauli, kad saklausa Visuma sirdspukstus.

 

Parazītisms ir uzskats, ka viss, kas cilvēka dzīvē notiek ir viņa paša nopelns un ja kaut kas nenotiek tā kā viņš vēlas, viņš skatās, kā panākt vēlamo, mainot ārējo pasauli un nevis sevi.

Visur kur viņš iet atstāj savus prāta mezglus, visā ieliek savu sapratni, vērtējumu un nospiedumus. Dzīves uzskati, kas pildīti ar negatīvu enerģiju. Cilvēks tikai ņem un patērē.

Kad rodas jebkura neapmierinātība, tur pietrūkst pateicības un mīlestības!

Visu, ko cilvēks saņem – viņš izvērtē un novērtē, tad tikai domā, vai to vajag vai nevajag – apmuļļā, pārtaisa un izmet, kā nevajadzīgu, jo pats ir gudrs. Cilvēks šādi dzīvojot, lien citu cilvēku dzīvēs un Dvēselē, lai saņemtu enerģiju un iznīcinātu to, ko ir radījis Dievs.

Lai, kas notiktu, cilvēks redz tikai negatīvo – to, kā nav, kas trūkst, kas nesanāca, kas sāp, kas dusmo. Nespēj pateikties, lūgt piedošanu un ar smaidu sirdī pagriezties gan pret gaišo, gan pret tumšo pusi un pateikt paldies “ es to pieņemu sevī un savā dzīvē” Tikai dzenās no vieniem prāta saprastajiem vērtējumiem līdz nākamajiem mezgliem.

Visā pa priekšu iet cilvēks pats un tikai tad citi cilvēki, Dievs un smalkā pasaule. Laiks un vieta cilvēkam ir svarīgāks, nevis kā tiek sasniegts vēlamais, bet kad, kur un cik! Cilvēks savelk sevi un pasauli savos prāta tīklos.

Jāpārskata savas rīcības, domas, izjūtas un zemapziņas pasaule, jāmācās to saprast un mainīt uz labāku savu attieksmi. Līdz ar to dzīve uzlabosies un dzīvot kļūs vieglāk, veiksmīgāk, patīkamāk .

Visiem veiksmi, atrast sevi un saprast sevi arvien padziļināti!

FAQ   |   Piegāde un atgriešana   |   Veikala noteikumi  |   Apmaksas veidi

0