Enerģētiskā badošanās nobeiguma process

     Šeit aprakstīšu piedzīvoto, kad skolotājs gāja enerģētisko badošanos.

Tāds process ir ļoti sarežģīts. Pastāstīšu tikai procesa pašu beigu notikumus. Kā pārstāj eksistēt iepriekšējā aura un veidojas pilnīgi jauna. Pats process ir tā, ka cilvēks uz sekundēm nedzīvo un tad piedzimst kā no jauna.

     Procesi, kurus varēju vērot no malas, vispirms lauks viss palika tāds kā sažuvis, raupjš, tāds pat cietas konsistences, bez dzīvības sulas, kā ābols, kas sažūst. No malas tieši tāds skats, ka enerģētiskais lauks būtu zaudējis sulu-dzīvību, enerģiju. Un tad masa sažūst, kļūstot blīva, nedzīva un grumbaina.  

     Pamazām tāda veida lauks sāka sarukt mazāks un mazāks. Tas notika diezgan strauji apmēram 15-20 minūšu laikā. Kad lauks sarāvās apmēram bumbas lielumā, tad bija ļoti interesants skats, kad cilvēkam nekas nav apkārt, nav auras. Bet ir tikai visums. Pēc izjūtām ir tā, it kā cilvēka nemaz nav un ir tikai fiziskais ķermenis un ap savilkto auru (veco) ir tikai visums.  Tad lauks palika vēl mazāks un tā vietā pamazām sāka veidoties jauns lauks. Tā vecā lauka robežās.

      No sākuma tas bija ļoti plāns un caurspīdīgs tieši kā ziepju burbulis. Pamazām šī kārta kļuva biezāka un izteiktāka. Un vienlaicīgi vecais lauks sarāvās jau ābola lielumā, kaut kur ķermeņa vidusdaļā pa jauno auru plūda un pārvietojas kaut kādi procesi. Tieši kā ziepju burbulī mainās krāsas saulē. Jaunais lauks arvien biezāk veidojās apmēram 15 minūtes.

     Tad vecais lauks palika vairs tikai zirņa lielumā un pēc laika pazuda pavisam. Tad ievēroju, ka jaunajam laukam nav augšējās daļas, kā vāka. Tad skolotājs vēl turpināja aizturēt augšējās enerģijas straumes un lauks arī tur pamazām sāka veidoties.

     Šī visa procesa laikā mana enerģētika tika sakārtota tā, kā es vienmēr jūtos viņa klātbūtnē. Tiku nolikta pie vietas visos aspektos, mazliet nospiesta, pazuda tāda viegla pacilātība un jautrība. Manī iestājās sakārtotība, miers, neuzdrošinās rīkoties savādāk nekā pierasts viņa klātbūtnē.

     Tad skolotāja jaunā izveidojusies enerģētika ņēmās klāt pie manis. Cauri augšējai lauka daļai iznāca divas enerģētiskas rokas un iegāja manā galvā kaut ko ņemt no turienes laukā. Man pat palika slikti un diezgan grūti. Tad šīs rokas pārgāja uz manām krūtīm. Arī tur kaut ko darīja, lai iztīrītu. Bet nevarēja īsti saprast ko. Kaut ko tīrīja.

     Tad man sākās tāds ļoti liels enerģijas pieplūdums. Man no tā griezās galva un sapampa rokas. Es varētu ar tām gludināt veļu no karstuma un enerģijas daudzuma. Šis process ar mani ilga 15-20 minūtes. Manī iestājās siltums, drošība, pilnīga pārliecība par to, ko es daru.

Arī skolotājs strauji izmainījās, palika priecīgs, runātīgs un enerģisks.

Tajā dienā biju pirmais cilvēks, kā liecinieks cilvēka jaunai piedzimšanai.

Mans zemapziņas kanāls             (2004.gads.)

      Biju pie skolotāja un viņš mani vadīja enerģētiskā kanalā (zemapziņā). Kanāls bija ļoti interesants. Aizgāju pa labi un pēc nedaudz līkumiem jau izgāju laukā no auras visumā. Tad mani cēla uz augšu un ķermenis palika zemāk un zemāk. Tad manī sāka ieplūst kaut kāda enerģija, kas bija no ļoti smalkas pelēkas vielas. Tā enerģija sāka no manas enerģētikas vākt un spiest kaut ko uz vidu. Tikmēr spieda, kamēr tas pazuda. Pelēkā enerģija plūda caur visu ķermeni un rokām. Apkārt veidojās no gaišas enerģijas ēteriskais ķermenis. Tika lasīts kopā kaut kas smalks un man nevajadzīgs. Tad tāds process pārcēlās uz galvu pašā smadzeņu vidū. Tad tās enerģijas atrada ļoti cietu karmu bumbiņas veidā smadzeņu vidū. Tad šīs enerģijas daļiņas, pieskrienot cietajai bumbiņai klāt, sāka to šķīdināt. Tā padevās lēnām un negribīgi.

     Pa mazam gabaliņam enerģētiskās daļiņas tik ilgi ņēmās apkārt, ka mēr to visu sadalīja un izšķīdināja. Tālāk šī enerģija kaut ko vāca pa visām smadzenēm un tīrīja visu ārā. Tad aizgāja smadzeņu vidū, kur atrada tādu kā ziepju burbuli. Tādu biju atradusi mēnesi iepriekš un, viņu izņemot, man pazuda visa informācija. Tagad atkal tajā vietā izveidojies jauns tāds pats burbulis. No ārpuses tas izskatās kā ziepju burbulis. Man lika iet tajā iekšā. Es iegāju tajā burbulī un biju ļoti pārsteigta. Gar visām burbuļa sienām no iekšpuses, apkārt redzēju mazus televizoriņus un tas katrs bija uz kātiņa, ar ko piestiprināts pie sieniņas. Katrs televizoriņš rādīja kaut ko citu, bet īsti ko rādīja, nevarēja redzēt un saprast, jo tie bija ļoti mazi. Ja mūsu šūna ir ļoti maza, kas jāskatās zem mikroskopa, tad šie televizoriņi bija reizes 100 mazāki. Kamēr es tur stāvēju un skatījos, tikmēr enerģijas daļiņas jau sāka no vienas malas noārdīt burbuli. Un tā kamēr visu pabeidza. Kad procesam sāka trūkt enerģijas, tad tā visu laiku no visuma nāca klāt un papildinājās. Kādu momentu gribējās paskatīties, no kurienes tā enerģija nāk. Cenšoties skatīties, ieraudzīju, ka ne visai tālu virs manis kāds to izdala. Bet nevarēja īsti saprast, kas tā bija par būtni.

Tālāk pārvietojos pie smadzeņu pamatnes, kur mugurkauls pievienojas pie galvaskausa, un tur ieraudzīju kundalini enerģijas čūsku, kura senāk darbojoties pa vairākiem procesiem tika pakāpeniski pacēlusies pa mugurkaulu uz augšu no mugurkaula pamatnes. Skolotājs teica, lai
tur neko neaiztiek, bet pa to laiku čūska atvēra muti. Un tad skolotājs teica, lai es tajā eju iekšā, es teicu, ka man ir bail. Bet atbilde bija, ka jāiet. Pamazām sāku virzīties iekšā šajā čūskas mutē. Iegāju mutē, izgāju cauri kaklam un tad sāku virzīties uz priekšu. Bija sajūta, ka nokļuvu krūšu rajonā. No lejas čūska bija pildīta ar šķidrumu kā ūdens šļūtene. Lēnām virzos uz vēdera lejasdaļu, kas pildīta ar brūnu šķidrumu. Un tad acīmredzot kaut kam pieskāros, varēja redzēt, ka priekšā ir tāda kā plēve. Centos to plēvi pārraut vai pārgriezt. Pārgriezu pa vidu šķirbu, tad mani ar lielu spiedienu izgrūda atpakaļ uz smadzenēm, bija sajūta, ka mani burtiski izvēma. Es atrados smadzenēs un man apkārt brūns, nenosakāms šķidrums. Tad atkal gāju atpakaļ čūskā un virzījos uz leju līdz astei. Izejot cauri astei, tālāk tā arī atstāju. Tad gāju no kanāla laukā. Jutos ļoti labi, nākošā dienā manā galvā bija izteikts un patīkams miers.

 
 

Zemapziņas darbs ar L.                    ( 2004.g.)

     Bija kliente L., vadīju kanālā. Uz beigām runājām ar viņas sargeņģeli. Tas bija mazs augumā un visu laiku lidinājās virs galvas, kamēr uzdevām jautājumus.

     Pēc tam pēc atpūtas sāku tīrīt čakras- enerģētiskos centrus. Kad tiku pie sirds centra, tad klientei palika slikti, jo biju aizķērusi lielu karmu ar staipekņiem, kam galos tādi piesūcekņi kā astoņkājiem. Kliente to bija jau redzējusi iepriekš mājās. Tad to ņēmu no lauka ārā un lavā, zemē sadedzinājām.

     No kreisās smadzeņu puslodes izņēmu krēmkrāsas recekli, kuram cauri ķermenim uz leju bija liela aste. Tika izņemtas vēl vairākas karmas. Tika atsūkta lauka struktūra. Tika vēl noņemts lauka apvalks un tika izveidots jauns. Tad klientei palika slikti, sāku pildīt viņu ar kosmosa enerģiju, vadot caur sevi.

     Otrā dienā kliente zvanīja, ka esot jocīgi, mazliet reibstot galva un nedaudz sāpot. Trešajā dienā zvanīja un stāstīja, ka ļoti izteikti sprakšķējusi sveces liesma, kad skatījusies tajā.  Tur sadeg visas atliekas un atlūzas no karmām. Pēc tam kliente jutās labi un atbrīvoti!